
Sunt foarte bune. Aluatul e un pic complicat de manevrat iar fara forma ies ingrozitoare. Trebuie neaparat forma, parerea mea.
Vezi reteta

Sunt foarte bune. Aluatul e un pic complicat de manevrat iar fara forma ies ingrozitoare. Trebuie neaparat forma, parerea mea.